«Малятку» 50 років!

Перший крок людини у справжнє життя починається зі вступу до дитячого садочка, де по-справжньому починає формуватися особистість, характер та навички, де діти вчаться повазі один до одного.

Свою 50-ту річницю відсвяткував Василівський комунальний дошкільний навчальний заклад №2 «Малятко». З нагоди свята трудовий колектив поздоровив заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев. Він звернувся до присутніх зі словами вдячності за роки сумлінної роботи та гідне виховання вже декількох поколінь василівців.

На захід також були запрошені голова райради Денис Калінін, Василівський міський голова Людмила Цибульняк та усі, хто увесь цей час брав участь у житті дитсадка.

Першу сторінку своєї біографії навчальний заклад відкрив навесні 1966 року. Тоді новий дитсадок відчинив двері для маленьких вихованців, яких чекали просторі, затишні групи та спальні.

Сьогодні у «Малятку» 6 груп, які відвідують понад 140 дітей. Трудовий колектив складається більш ніж з 15 педагогів, які постійно беруть участь у районних і обласних конкурсах та Всеукраїнських конференціях. Пліч-о-пліч з педагогами трудиться обслуговуючий персонал, який підтримує порядок і створює затишок для вихованців.

За 50 років плідної педагогічної діяльності дошкільний заклад створив свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу. З метою задоволення пізнавальних, моральних, соціальних, етичних потреб кожної дитини створено сучасне розвивальне середовище: динамічне і мобільне, що забезпечує свободу вибору і дій малюків. Кожна групова кімната — то окрема країна дитинства, цікава, неповторна, де панують свої правила, проходить своє життя.

Педагоги ДНЗ значну увагу приділяють співпраці з родинами вихованців. Головне у співпраці з кожною родиною – допомогти батькам зрозуміти й сприйняти сучасні гуманістичні ідеї, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини, турботі про її всебічний розвиток.

Такий підхід до роботи вартий поваги! Щира вдячність усьому колективу дитячого садка «Малятко» за терпіння та стійкість. Здоров’я та наснаги на добрі й корисні справи.

 Відділ внутрішньої політики апарату РДА