Спорт – це життя!

Спорт - це життя!

21 березня в Економіко-правничому коледжі в рамках конференції «Молода наука – 2016» відбулося засідання секції фізичної культури та спорту.

Розпочалася конференція з привітання всіх присутніх викладачкою фізичної культури Анною Бєлоус. Вона побажала учасникам успіхів та представила суддів і гостей заходу.

Юних науковців оцінювали:

Олена Артеменко – заступниця директора ЕПК з навчально-виховної роботи;

Світлана Караулова – кандидатка наук з фізичного виховання та спорту, доцентка кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ;

Микола Яковлєв – випускник ЕПК, магістр факультету менеджменту ЗНУ;

Анна Багорка – викладачка фізичної культури та спорту ЕПК;

Анна Бєлоус – викладачка фізичного виховання ЕПК;

Тетяна Смолянкова – викладачка математики ЕПК.

Засідання відкрила Діана Аскерова, студентка ІІІ курсу спеціальності соціальна робота, з доповіддю на тему: «Йога. Самостійні заняття та їх вплив на організм людини». Виявилося, що навіть самостійно займатися йогою надзвичайно корисно! Не менш цікавою була доповідь студентки спеціальності фізичне виховання Діани Гончар про «Застосування аутогенного тренування у процесі підготовки спортсменів». Студентка донесла до слухачів дієві принципи психологічної підготовки спортсменів, які допомагають досягти успіхів під час змагань.

Спорт - це життя! 1

Наступною свою роботу захищала Ірина Чорна, студентка ІІ курсу спеціальності соціальна педагогіка. Тема її роботи – «Сутність та основні принципи ерготерапії». Ерготерапія – це комплекс методів, які допомагають людині відновити втрачені навички внаслідок травми. Крім того, Ірина продемонструвала центри медичної допомоги, які практикують ерготерапію в Запорізькій області. Карина Булатова розповіла про відомих спортсменів-випускників Економіко-правничого коледжу. Обравши тему «Виступи спортсменів Економіко-правничого коледжу на міжнародних спортивних аренах», дівчина представила неймовірні спортивні досягнення наших студентів.

«Розвиток скаутського руху в Україні та світі» – тема наукової роботи студентки-першокурсниці Аліни Озарчук. Дівчина розповіла про рух скаутів, їх специфіку, вітання, форму та навіть закони. До речі, форму Аліна продемонструвала слухачам наглядно – вона сама є скаутом і вже має нагороди. Ілля Шиманович розповів про «Психологічну “гру” як невід’ємну частину поведінки боксера на рингу». Виявляється, щоб перемогти суперника, необхідно застосовувати не лише суто фізичні прийоми, а й психологічні. А студентка ІІІ курсу Анна Штефан у своїй роботі «Фізичне виховання як складова соціального життя молоді» поєднала специфіку соціальної роботи та фізичного виховання.

Наприкінці засідання секції заступниця директора з навчально-виховної роботи Олена Артеменко та доцентка кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ Світлана Караулова подякували студентам за цікаві наукові роботи. Також, представники Студентської ради коледжу Анастасія Кузнєцова та Костянтин Федосєєв нагородили Карину Булатову грамотою за активну участь в роботі секції.

Попереду ще безліч цікавого, долучайтеся до «Молодої науки» разом з нами!

Олена Семенюк