Жоден український ВУЗ не потрапив в топ-200 кращих університетів Європи

Британське видання Times Higher Education оприлюднило результати рейтингу 200 найкращих університетів Європи. Топ-3 найкращих європейських вузів представляють британські університети – Oxford, Cambridge і Imperial College London. На четвертому місці швейцарський ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology Zurich. Замикає п’ятірку ще один представник Великобританії – University College London (UCL).

Якщо аналізувати кількість вузів від різних країн, то безперечним лідером є Великобританія, на території якої працює 46 з 200 закладів, представлених в списку.

На другому місці Німеччина – 36 університетів, третина з яких (11) потрапила в топ-50. Найбільш відомий німецький вуз – LMU Munich, зайняв 10 місце.

У список також потрапило 19 італійських, 11 шведських і 6 фінських університету.

Видання зазначає, що вузи північної Європи, як правило, демонструють кращі результати, порівняно з університетами зі східної та південної Європи.

У рейтинг також потрапила 5 російських університетів. Найкращі результати у Lomonosov Moscow State University (79 місце).

Українські університети, на жаль, не змогли потрапити в топ-200 кращих.

Всього в рейтингу представлено 22 країни. При підготовці рейтингу були оброблені дані 800 університетів з 70 країн.

Рейтинг університету визначався виходячи з таких показників як рівень викладання, проведення досліджень, цитування викладачів вузу, рівень доходів і міжнародні перспективи.

За матеріалами
http://delo.ua/