Змагаються майбутні аграрії

У Мелітополі, на спортивній базі Таврійського державного агротехнологічного університету, розпочалися Всеукраїнські спортивні ігри студентів аграрних вищих навчальних закладів I – II та III – VI рівнів акредитації. 

Під час урочистого відкриття заходу його учасників вітали ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, представник ради аграрних вузів України Олександр Мироненко та голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков.

Першими стартували гирьовики. Дев’ять команд вищих навчальних закладів I – II та шість ІII – VI рівнів акредитації виборювали першість у командному заліку. В підсумку найкраще у своїх групах виступили гирьовики Хомутецького технікуму Полтавської державної аграрної академії та Таврійського ДАТУ. 

У змаганнях з вільної боротьби не було рівних спортсменам з  Мелітополя – студентам Таврійського ДАТУ та учням Мелітопольського коледжу ТДАТУ.

Усі команди-призери були нагороджені кубками та дипломами, а спортсмени, які посіли призові місця у своїх вагових категоріях, – медалями та грамотами.