Весняний настрій у бібліотеці

Весняний настрій у бібліотеці

Весняні настрої панували в обласній бібліотеці для дітей “Юний читач” Запорізької обласної ради цього тижня. Ніжні, як перші проліски, мелодії звучали для вихованців обласного багатопрофільного санаторію, які завітали до бібліотечного музичного салону на зустріч-концерт з юними вокалістами та музикантами ЗДМШ № 3.

Українські пісні, гітарна та класична музика зачарували малечу, а інтерактивні музичні ігри, проведені ведучою, розважили дітей та примусили трохи позмагатись між собою.

Багато приємних вражень від відвідин бібліотеки отримали і старшокласники Володимирівської гімназії “Успіх” Запорізького району.  Крім концертної програми, яку підготували для них вихованці ЗДМШ № 2, вони мали можливість познайомитись з новинками літератури та взяти участь у майстер-класі з виготовлення писанок за мотивами бойківського розпису, який провели для них завідувач відділу бібліотеки Наталя Гвоздик та директор обласного художнього музею Інга Янкович.

А ще бібліотека стала ініціатором проведення для вихованців Матвіївської школи-інтернату для дітей-сиріт акції “Краса по-українськи. Колекція ідей”. Разом з представниками громадської організації  “Асоціація фахівців психологічної допомоги” Юлією та Оленою Паскевськими, Інною Шугальовою, Дар’єю Яковлєвою та з залученням команди візажистів, перукарів та косметологів косметичної фірми Farmasi, завідувач відділу масової роботи та естетичного виховання бібліотеки Наталя Гвоздик намагалась розкрити дівчаткам таємниці створення гармонійної особистості,  наголошуючи на важливості завжди залишатись природніми.

DSC 0668

Багато цікавих та корисних порад та настанов по догляду за собою, створенню сучасного іміджу отримали дівчатка із запропонованих бібліотекарем книг, а фахівці з краси втілювали ці ідеї на практиці. Саме практичне втілення ідей створення власного образу принесло юним моделям надзвичайне задоволення. Вони вчились поєднувати аксесуари, користуватись косметикою. Приємною несподіванкою для них стало те, що використані для демонстрації аксесуари, а ще косметику та солодощі вони отримали від організаторів акції у подарунок.  

Лариса ВОРОЖКО