Дорогу молодим талантам!

Дорогу молодим талантам!

Минулою п’ятниці в рамках проведення авторського концерту “Весняний драйв” до Запоріжжя завітав гурт “Територія світла”.

Під час зустрічі молодих виконавців з журналістами в кінотеатрі ім. Довженка, хлопці розповіли про свій тернистий творчий шлях. Як зазначив соліст гурту Артур Пісковський: «Ми завжди відкриті новим знайомствам та пропозиціям, але розуміємо, що навряд чи дочекаємося продюсера-мільйонера, який візьме нас на поруки, тому звикли сподіватися на власті сили. Намагаємося розвиватися та дарувати своєю творчістю радість та посмішки іншим».

Молоді виконавці дуже раді, що мали змогу провести сольний концерт у Запоріжжі. Безмежну подяку висловили кінозалу ім.. Довженка в особі Людмили Зеленюк та члену НСЖУ Наталії Зворигіній, що допомогли в організації прес-конференції.

Дорогу молодим талантам! 1

Сам же концерт вже відбувся 26 березня, і хоч, як повідомляє Пісковський на нього прийшло близько 80 глядачів, гурт не засмучується, а навпаки дуже радий, що в них вже є шанувальники і у рідному Запоріжжі. 

Довідка: гурт “Територія  Світла” (близько 30 концертів на різних поп та рок фестивалях, виступи у Львові, Одесі, Тернополі, Черкасах, Бережанах,Василькові, Івано-Франківську, Броварах, Києві.  Виступ з гуртом «С.К.А.Й.» та іншими; Світла та енергійна музика). Соліст гурту народився та виріс у Запоріжжі.

Віталій РОЗКАРЯКА,
“Запорізька правда”