Про засідання гуманітарної комісії

28 березня в Запорізькій обласній раді відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань. Питання, яке депутати в першу чергу винесли на розгляд третьої позачергової сесії, було пов’язане з програмою розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму в Запорізькій області. 

Під час доповіді директора Департаменту культури Владислава Мороко, щодо виділення коштів на кошторисну документацію відносно заповідника «Садиба Попова», виникли суттєві непорозуміння  між членами комісії, адже мова йшла про 2 млн. гривень. Мороко наголосив, що без кошторису неможливо буде прийняти участь навіть у гранті, аби отримати гроші на подальший розвиток заповідника. Після палких обговорень, одностайно вирішили: спочатку перевірити, як використані кошти керівництвом «Садиби Попова» по програмі, яка завершується у 2016 році, а вже потім ухвалювати рішення щодо виділення нових коштів з бюджету.

Відділ взаємодії с правоохоронними органами в особі начальника Сергія Василина запросив у обласного бюджету 2 млн. 400 тис. грн. на покращення громадської безпеки в Запорізькій області та удосконалення технічної бази підрозділів внутрішніх справ, прокуратури. Гуртовим рішенням питання було винесено на розгляд сесії, але з зауваженнями: кошти на стрілецьке обладнання депутати давати відмовилися. 

Віталій РОЗКАРЯКА,
“Запорізька правда”