Лабіринтами наук

Протягом тижня, з 21 по 27 березня, відвідувачі старшого відділу обслуговування обласної бібліотеки для дітей “Юний читач” Запорізької обласної ради мали можливість позмагатись у інтелектуальному марафоні “Лабіринтами наук”. Змагались учні шести шкіл Дніпровського та Вознесенівського районів м. Запоріжжя. Учасники марафону рухалися за чотирма напрямками: “Вивчаю іноземну”, “Математичні віражі”, “Подорожуємо Україною”, “Простори комп’ютерного всесвіту”.

 

Найкращі знання показали дев’ятикласниці: Дубіна Ксенія (школа “Контакт”) – 1 місце, Шерстньова Софія (ЗОШ № 30) – 2 місце, Сьомкіна Дар’я (ЗОШ № 30) – 3 місце, за що і отримали заслужені нагороди: дипломи та книги.

На цьому ж таки тижні відбулось засідання інтелектуального клубу “Знавці”, де шестикласники ЗОШ № 30 мізкували над завданнями з різних наукових галузей: виконували вправи на логічне мислення, відшуковували “заховані” цифри, розв’язуючи рівняння, вчились орієнтуватись у тонкощах перекладу на інші мови, визначали смислове значення слів, заглиблювались в історію рідної країни, її традицій та звичаїв.

Подорожувати лабіринтами наук дітворі допомагали різноманітні словники, довідники та енциклопедії, а також довідковий апарат бібліотеки – каталоги та картотеки.