Студентки ЗНУ представляли Запорiжжя на Фестивалi франкомовних театрів

Протягом трьох днів студентки Запорізького національного університету мали можливість відчути себе справжніми акторами. Організація Alliance Française м. Одеси надала можливість юним талантам стати учасниками фестивалю франкомовних театрів. Ця подія проходила в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова з 24 по 26 березня за підтримки посольства Франції в Україні.

Студентки факультету іноземної філології Уляна Пильненька, Анна Троіцька, Світлана Ретунська, Тетяна Фанагей, Єлизавета Анпілогова та Маргарита Сєрікова відстоювали честь Запорізького національного університету. Треба відзначити, що Запоріжжя вперше брало участь у подібному заході, який проводиться в Україні вже дванадцятий раз.

За словами дівчат, це був величезний досвід. На них чекали три дні нескінченного акторського мистецтва, театральних тренінгів, репетицій і, звичайно, дуже теплий прийом від одеських організаторів. Але, не дивлячись на переживання і хвилювання, вистава студентів Запорізького національного університету мала успіх. 

Нагадаємо, що вистава, яку представила на розсуд вимогливого журі та глядачів наша трупа, складалася з багатьох епізодів, взятих із творів різних авторів – від класичних текстів Жоржа Фейдо, п’єс театру де Бувар до сучасних скетчів П’єра Барійе та Жана-П’єра Греді. Її особливістю є те, що акторки взаємодіють із глядачами, а вистава насичена жартами та сатирою.

Виставу студентки ЗНУ підготували під керівництвом викладача з Франції Клеманс  Лангле, яка проходить стажування на кафедрі романської філології і перекладу факультету іноземної філології Запорізького національного університету в рамках багаторічної угоди між ЗНУ та університетом Дю Мен (Франція).

Прес-центр ЗНУ