Викладачі ЕПК ЗНУ провели з абітурієнтами та студентами спільні заняття!

Протягом минулого тижня, в Економіко-правничому  коледжі проходили  відкриті заняття для слухачів підготовчих курсів та абітурієнтів, що завітали до нас із бажанням визначитися щодо майбутньої професії.

Наталя Труш, голова циклової комісії філологічних дисциплін, провела відкрите заняття на тему «Чому модно бути грамотним». На початку заходу Наталя Володимирівна розповіла присутнім про необхідність бути грамотним у сучасному світі. Абітурієнти визначили, що грамотною є та людина, яка не тільки пише без помилок, а й багато читає, збагачує свій словниковий запас та вміє правильно висловлюватись.

Також їм було запропоновано перевірити свій рівень грамотності в усній та письмовій формі. Абітурієнти виконували різного типу завдання та врешті дійшли висновку, що робота над підвищенням рівня грамотності є актуальною для кожного. Викладач познайомила відвідувачів заходу з таким видом диктанту, як аудіо диктант, під час аналізу впевнилися, що орфографічна та пунктуаційна грамотність потребує постійної наполегливої праці.

Зустріч Галини Микитів, голови циклової комісії видавничої справи та редагування, з майбутніми студентами цієї спеціальності була направлена на аналіз журналістських творів.  Раніше вже зазначалося, що 1 березня у коледжі відбулася зустріч студентів і абітурієнтів з журналістом Олександром Коваленко, після якої слухачі підготовчих курсів написали журналістський твір на основі змодельованої професійної ситуації. Галина Володимирівна провела з присутніми заняття з метою роз`яснення недоліків написаних робіт. Вони детально розібрали, що таке нарис, виявили проблемні питання та визначили поетапність правильного написання нарису. Абітурієнти були дуже зацікавленими та активними, наперебій ставили питання. Також їм були представлені приклади нарисів та надані важливі рекомендації для успішної здачі творчого конкурсу.

Сподіваємося, що такі зустрічі залишаться доброю традицією у коледжі і допоможуть майбутнім студентам визначитися у виборі професії.

За матеріалами
ЕПК ЗНУ