Конкурс «БАЯННЕ  КОЛО НА  ЗАПОРІЖЖІ»

Конкурс «БАЯННЕ КОЛО НА ЗАПОРІЖЖІ»

ЗАСНОВНИКИ КОНКУРСУ: Міністерство культури України. Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації. Національна Всеукраїнська музична спілка. Комунальний заклад «Запорізьке музичне училище ім. П.І.Майбороди» Запорізької обласної ради.

МЕТА ТА ЦІЛІ:

Конкурс проводиться з метою виявлення обдарованих дітей та молоді,  надання можливості для творчого самовиявлення та творчої досконалості, знайомства з видатними діячами мистецтв України, популяризації різноманітних виконавських шкіл академічного баянно-акордеонного виконавства, розповсюдження педагогічного досвіду, подальшого розвитку та популяризації баянно-акордеонного мистецтва в Україні.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ:

І-й відкритий Всеукраїнський конкурс баянно-акордеонного мистецтва «БАЯННЕ КОЛО НА ЗАПОРІЖЖІ»  буде проводитися 15,16 квітня 2016 року за адресою: проспект В. Маяковського 22, Комунальний заклад «Запорізьке музичне училище ім. П.І. Майбороди» Запорізької обласної ради,  м. Запоріжжя, Україна.

Для участі у конкурсі запрошуються учні ДМШ, ДШМ, студенти музичних закладів І-ІІ рівня акредитації, студенти музичних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, а також виконавці без обмеження у віці. Усі виконавці діляться на чотири категорії та підкатегорії, зазначені нижче:

Конкурс буде проводитися в 1 тур. Вся програма виконується напам’ять, при виконанні програми користуватися фонограмою заборонено. Послідовність виконання програми встановлюється виконавцем, окрім категорій  ІІ – В та ІІІ – А, В , у яких програма виконується у послідовності, встановленій умовами конкурсу.Усі конкурсні прослуховування проводяться публічно. Порядок виступів учасників визначається за алфавітом і зберігається протягом конкурсу. Учасники,  які запізнилися, допускаються до прослуховувань за рішенням журі. Оргкомітет залишає за собою право вести фото та відеозапис та розповсюджувати ці матеріали без виплати гонорарів учасникам.До складу журі входять видатні діячі культури та мистецтв України, науковці та педагоги передових навчальних закладів, лауреати міжнародних конкурсів,  організатори національних та міжнародних конкурсів.Журі має право присуджувати не всі премії та дипломи, ділити місця між учасниками, переводити преміальну вакансію з однієї вікової групи в іншу, присуджувати дипломи за краще виконання окремих номерів конкурсної програми, нагороджувати дипломами викладачів та концертмейстерів. Також журі може приймати рішення про скорочення програми або зупиняти виступ учасника, який вийшов за рамки регламенту, або вочевидь пов’язаний з подальшим результатом. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Конкурс «БАЯННЕ  КОЛО НА  ЗАПОРІЖЖІ» 1

Конкурс «БАЯННЕ  КОЛО НА  ЗАПОРІЖЖІ» 2

За вимогою журі учасники повинні надати копію нот конкурсної програми.

ФОРМА та ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Учасник має вказати:

•Прізвище, ім’я, по батькові;

•Категорію;

•Дату народження (ксерокопія свідоцтва або паспорта);

•Назва навчального закладу (концертної організації);

•Прізвище, ім’я, по батькові викладача, творчого керівника;

•Конкурсну програму;

•Адресу навчальної установи та учасника конкурсу, контактний телефон, е-mail, факс.

Заявки на участь у Конкурсі подаються до 1-го квітня 2016 року  на електронну адресу:

acco.stars@gmail.com

Конкурс «БАЯННЕ  КОЛО НА  ЗАПОРІЖЖІ» 3