Національна рада нагородила керівника телеканалу TV5 за внесок в розвиток електронних ЗМІ

1 квітня Юрій Артеменко, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, побував з робочим візитом в Запоріжжі, де зустрівся з представниками електронних ЗМІ.

Перед початком наради Глава Нацради відзначив почесною грамотою за вагомий внесок в розвиток електронних ЗМІ, високу професійну майстерність та сумлінну працю генерального директора ЗНТРК «TV5» Максима Онопрієнка.

– Дуже приємно, що зміни, які проводяться нашою високопрофесійною командою, помічені не тільки аудиторією і колегами, а й державним регуляторним органом. Це результат згуртованої роботи всіх співробітників телеканалу, чий внесок в активний розвиток TV5 складно переоцінити, – поділився Максим Онопрієнко.

Нагадаємо, телеканал TV5 входить в десятку лідерів за охопленням аудиторії в Запорізькому регіоні. Під час прямоефірного марафону 25 жовтня 2015 року, виходячи з даних рейтингу Індустріального телевізійного комітету (ІТК), TV5 увійшов в ТОП-3 за охопленням аудиторії в Запорізькій області серед всіх телеканалів, які транслювали хід виборчого процесу 2015 року.

У грудні минулого року TV5 став номінантом і володарем двох золотих статуеток престижної всеукраїнської премії «Телетріумф» 2014-2015 років.

На початку 2016 року TV5 запустив власне виробництво циклу документальних фільмів про легендах Запорізького краю.