Тварини перезимували добре…

Цікава інформації днями надійшла до редакції «Запорізької правди» від нашого маркетолога та волонтера Тетяни Власової, яка перебувала у відрядження в Бердянську.

 «Хоч поїхала туди у справах, але не могла не відвідати місцевий зоопарк «Сафарі». Так ось, урочисто повідомляю – звірі перезимували добре».

Дізналася жінка й про те, що «кіпер» – це людина яка доглядає за тваринами, в даному випадку ним виявився хлопець на ім’я Сергій, який люб’язно погодився провести екскурсію по зоопарку. 

«До прикладу, нещодавно нам привезли сімейну пару зебр, які чекають на поповнення в сім’ї вже влітку. До їх раціону входить трава і сіно, також морква та навіть український буряк.» – розповідає хлопець. 

Похизувався Сергій і ламами, в яких аж троє маленьких спадкоємців, одного з яких було названо незвичним ім’ям «Марік». Ще, вдалося подивитися на американських бізонів, вага яких становить 1000 кг, та на двогорбих верблюдів. «Верблюди до речі, можуть переносити на собі вагу близько 200 кг. й мандрувати з нею понад 50 км. Без води ж вони можуть витримати 3 дні, при тому що за раз можуть випити близько 100 літрів.» – додав кіпер. 

Побачила Тетяна Власова і бенгальських білих тигрів, які з’являються на світ вкрай рідко, один білий тигр на 10 000 тисяч з звичайною покрасою. 

В зоопарку також були полярні білі вовки та безліч левів. Також вдалося поглянути на двох струнких самок сітчастого жирафа з Південної Кенії. Позували жінці на камеру неначе фотомоделі цесарки та павліни, які до речі, безперешкодно гуляли по території зоопарку.

Ось таке ґрунтовне і цікаве відрядження вийшло у нашої Тетяни Власової, яка закликає усіх обов’язково завітати в «Сафарі» у Бердянську, а перед цим передплатити нашу газету. А ми в свою чергу надрукуємо Ваше фото зі звірятами.

Віталій РОЗКАРЯКА,
«Запорізька правда»