Обласний центр охорони праці відсвяткував 20-річний ювілей

Обласний центр охорони праці відсвяткував 20-річний ювілей

8 квітня КП «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради зібрав усіх друзів та партнерів для святкування свого 20-річчя. 

Зі вступним словом в залі для урочистостей виступила директор центру Римма Геворкян, яка подякувала всім присутнім за співпрацю, керівництву – за підтримку, персоналу – за високий рівень професіоналізму. Наголосила, показники діяльності центру за 2015 рік стали рекордними, а це значить, що з кожним роком справи йдуть на покращення. «Також ми проводимо безкоштовні курси по першій допомозі для вчителів шкіл та викладачів ВУЗів» – додала пані директор.

На двадцяте День народження завітав перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков. Він висловив подяку за плідну працю і професіоналізм, нагородив подяками Запорізької обласної ради весь колектив центру охорони праці. Зазначив, що обов’язково буде вирішене питання щодо опалення будівлі, так як на даний момент (і взимку також) воно відсутнє.

У ролі поважного гостя виступив і директор Департаменту соціального захисту населення Ігор Міщан, чиновник привітав зі святом та вручив вітального листа. Вдачі та успіхів побажали також головний технічний інспектор праці облпрофради Микола Чос, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Ірина Ярова, начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Олександр Коробка та багато інших гостей і партнерів.

Всіх гостей радо здивувало привітання заступника директора Департаменту освіти і науки Віктора Захарчука, який крім теплих привітань взяв з собою на ювілей талановиту дівчинку, яка була вбрана в українську сукню, маленька українка розповіла гарний вірш про охорону праці. Інша гостя грала на бандурі та співала пісню. Присутні були в захваті. 

IMG 3444

Пізніше, Римма Геворкян нагородила грамотами і подяками свій колектив, вручила подарунки і привітала кожного з колег.

Після завершення офіційної частини свята, гості були запрошені до «солодкого» столу. Центр охорони праці пригощав чаєм, кавою, цукерками та великим, смачним тортом.

Віталій РОЗКАРЯКА,
“Запорізька правда”
фото: Сергій ЄГУНОВ