У ЗНУ проводять зйомки фільму про конфлікт поколінь

У Запорізькому національному університеті проходять зйомки короткометражного фільму запорізького режисера і сценариста Володимира Власенка.
Як повідомляє прес-центру ЗНУ, стрічка розповідає вигадану історію про конфлікт трьох поколінь і має робочу назву “Антигравітація”. Провідні ролі виконують викладач кафедри акторської майстерності ЗНУ Віктор Гончаров і студент 5-го курсу факультету соціальної педагогіки і психології Олексій Блинов. Головний художник фільму Карина Оринянська – випускниця факультету соціології і управління ЗНУ.
“Антигравітація” – це не перша робота 26-річного режисера. У 2014 році він зняв двохвилинну короткометражку “R32”, яка перемогла на фестивалі в Німеччині і отримала друге місце на конкурсі соціальної реклами “Молодія”.
Як розповів представник міжнародної громадської організації “Сinemahall” в Запоріжжі, продюсер і кастинг-директор фільму Юрій Мате, вже наступного тижня режисер відправить п’ятихвилинний фільм на конкурс короткометражних фільмів “Україна: шлях до миру”. Якщо стрічка переможе, її покажуть в українських кінотеатрах.