В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відзначили молодих науковців

5 квітня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету провели пленарне засідання VIII науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2016». Викладачі та студенти коледжу, а також почесні гості заходу зібралися разом, аби підбити підсумки роботи конференції, окреслити перспективи подальшої роботи юних науковців коледжу, а також відзначити Подяками ректора ЗНУ та керівництва ЕПК і книжковими подарунками кращих учасників заходу та їхніх наукових керівників.

Загалом, цього року в роботі 13 секційних засідань взяли участь понад 100 юних науковців під керівництвом близько 50 наукових керівників. Однією з особливостей конференції стало й те, що роботи учасників наукового заходу оцінювали викладачі, аспіранти та магістранти різних факультетів Запорізького національного університету, представники органів студентського самоврядування коледжу та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ЗНУ. За словами голови Наукового студентського товариства Економіко-правничого коледжу ЗНУ Андрія Цибульського, студенти доклали багато зусиль, щоб об’єктивно оцінити наукові дослідження не лише молодих науковців усіх спеціальностей коледжу, але й викладачів, які презентували свої доповіді в секції «Теорія та практика педагогіки вищої школи»

Крім того, на захід завітали випускники коледжу, які продовжують навчатися на старших курсах університету. До того ж, важливим нововведенням у науковому житті коледжу стали «Грудневі читання», які дозволили завчасно відібрати для участі в конференції найактуальніші наукові розвідки. 

На початку заходу його почесний гість – перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар – привітав учасників конференції. Він нагородив Подяками ректора ЗНУ Миколи Фролова кращих молодих науковців коледжу – представників усіх 13 секцій конференції. Крім того, усі вони отримали наукову та науково-популярну літературу, підібрану колективом Наукової бібліотеки вишу. До того ж, Подяками ректора були відзначені наукові керівники юних учених – викладачі Економіко-правничого коледжу та Запорізького національного університету: Максим Носик, Лілія Козак, Світлана Ткаченко, Галина Микитів, Наталія Тяпкіна та інші.

У своєму виступі директор ЕПК ЗНУ Олена Грибанова згадала про першу наукову конференцію «Молода наука», яку провели в коледжі у 2008 році, коли в ньому навчалося лише 88 студентів. Зараз його студентський контингент нараховує 840 осіб. На її думку, з того часу, цілком закономірно, зросла не лише кількість учасників конференції, але й помітно розвинувся їхній науковий потенціал. 50 найкращих розвідок юних науковців ЕПК рекомендовані до друку у збірці студентських наукових робіт загальноуніверситетської конференції «Молода наука-2016», а самі студенти в майбутньому візьмуть участь у роботі відповідних університетських секцій. Ще Олена Євгенівна відзначила, що серед цьогорічних учасників  наукового заходу є ті, хто вже упродовж кількох років успішно бере участь у роботі конференції.

Наприкінці заходу його організатори подякували  учасникам конференції за їхню активну наукову діяльність і за зусилля, які вони докладають для розвитку науки, та висловили сподівання, що наступного року проведення «Молодої науки» в Економіко-правничому коледжі ЗНУ принесе нові цікаві відкриття та здобутки усім юним науковцям. 

 Прес-центр ЗНУ