ДТЕК починає 5-й сезон конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками»

ДТЕК відкрив прийом заявок на щорічний конкурс «Місто своїми руками». Будь-який житель 42-х територій, де розвивається бізнес компанії, може взяти участь у проекті і виграти до 30 тис. Грн на реалізацію своєї ідеї щодо поліпшення рідного міста. Бюджет конкурсу становить 5,1 млн грн. Заявки приймаються з 11 квітня до 20 травня 2016 року.

«Місто своїми руками» ми вважаємо одним зі своїх найвдаліших проектів. Він дає можливість людям не просто точково щось поліпшити в своєму мікрорайоні, у дворі, на вулиці – а повірити в те, що при достатній ініціативи і проактивному участю будь-які цілі досяжні. Можна побудувати своїми руками не тільки дитячий майданчик, а й справді – ціле місто. Наша мета – пробудити соціальну активність жителів в регіонах розвитку бізнесу компанії, мета городян – зробити свої міста комфортніше, а мета місцевої влади – знайти в особі місцевих активістів опору і підтримку для реалізації соціальних ініціатив, тому що час пасивного очікування благ від держави пройшло. І в цьому сенсі «Місто своїми руками» став точкою перетину нас як бізнесу, влади і громад – в цьому секрет його успіху », – зазначила Тетяна Оверін, директор з регіональної політики ДТЕК Енерго.

Конкурс міні-грантів «Місто своїми руками» реалізується п’ятий рік. У 2016 році він значно розширив свою географію і охопив уже 42 населених пункти в семи областях України (в минулому році брало участь в конкурсі 15 територій).

Конкурс буде проходити в кілька етапів:

11 квітня – 20 травня – прийом заявок;

6 червня – 24 червня – робота конкурсної комісії та онлайн-голосування;

4 липня – 8 липня – оголошення переможців, видача грантів;

11 липня – 31 жовтня – реалізація та презентація проектів.

Оцінювати конкурсні роботи будуть комісії, які створені на територіях. Також передбачено онлайн-голосування через сайт соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua, де жителі зможуть вибрати кращі проекти, 10 з яких в кожному місті / районі зможуть отримати додаткові бали до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

У нинішньому році в конкурсі з’явилося нововведення – 5 найяскравіших проектів серед всіх територій-учасників додатково отримають по 10 тис. Грн. Обирати кращих із кращих буде Національна конкурсна комісія.

Важливо знати для участі в конкурсі:

1. Подача заявок здійснюється через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua.

2. Термін подачі заявок – з 11 квітня до 20 травня 2016 року.

3. Розмір максимальної суми міні-гранту – 30 тис. Грн.

4. Передбачено обов’язкове співфінансування від ініціативних груп в розмірі 10% від бюджету проекту.

5. Спрямованість проектів: благоустрій міст, енергоефективність в ЖКГ, пропаганда здорового способу життя та популяризація занять спортом, освіта, культура і творчість, соціальна сфера (робота з незахищеними верствами населення).

У 2015 році інвестиції ДТЕК у проект склали 3 млн грн, брали участь в конкурсі 15 територій України. Були визначені 140 проектів-переможців, в реалізації яких взяли участь майже 6 000 осіб.

Одними з найяскравіших проектів 2015 року можна назвати: кіноклас в школі (Тернівка); дитячий майданчик для вивчення правил дорожньої безпеки (Павлоград); оснащення соляної кімнати в дитячому садку (Першотравенськ); дитячий ігровий майданчик в національному стилі (Енергодар); сухий басейн і музичні інструменти для реабілітації людей з особливими потребами (Бурштин); еко-клас під відкритим небом (Ладижин) та інші.

Дізнатися детальну інформацію про конкурс «Місто своїми руками», подивитися, які проекти соціального партнерства реалізуються на територіях діяльності підприємств ДТЕК, можна на сайті www.spp-dtek.com.ua. Тут же можна отримати детальний звіт про статус виконання кожного з проектів.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації та дистрибуції електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Всеволод Старухін.

У портфель активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що здійснює управління операційними компаніями з активами в вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Чисельність співробітників ДТЕК – 118 тисяч чоловік. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт ? г, з яких 634 млн кВт ? год забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах – 45,1 млрд кВт ? г, видобуток вугілля – 28,7 млн ??тонн, видобуток природного газу – 1,3 млрд куб. м.

 У всіх містах діяльності своїх підприємств ДТЕК реалізує проекти соціального партнерства. Детальніше про це – http://spp-dtek.com.ua.

Додаткова інформація про компанію: http://www.dtek.com.