Суперники були гідні один одного

Військові авіатори 7 квітня зіграли дружній футбольний матч з місцевими журналістами. Гра між цими командами, присвячена Всесвітньому Дню здоров’я, відбувається вже другий рік поспіль. І цього разу учасники матчу, який відбувся в дитячо-юнацькій спортивній школі № 3, продемонстрували високий рівень підготовки, футболісти-аматори  не поступалися один одному у майстерності.
Ініціатором зустрічі стала Мелітопольська міськрайонна первинка Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України на чолі з Ділярою Кудусовою. Слід зазначити, що журналісти Мелітопольської організації щорічно ініціюють різні спортивні та оздоровчі акції, які підтримує велика кількість мелітопольців. Капітан футбольної команди авіаторів, начальник служби радіоелектронної боротьби військової частини А3840 Олександр Орлов був вдячний за те, що вже не вперше журналісти запрошують військових на дружній матч. До того ж неформальні контакти корисні обом сторонам.
В матчі всі гравці діяли дуже азартно, про що свідчила велика кількість небезпечних моментів біля воріт обох суперників. Тож і рахунок у грі змінювався то в один, то в інший бік. Основний час впертого протистояння не виявив переможця – 4:4. Внаслідок цього долю кубка вирішувала футбольна лотерея – серія післяматчових пенальті. Команда авіаторів була більш удачливою, одержавши перемогу з остаточним рахунком 5:4.
Капітан команди журналістів Олексій Напрієнко подякував суперникам за гарну гру та вручив військовим кубок, який символізує вдячність городян за їх сумлінну службу по захисту повітряних рубежів країни. Голова Мелітопольської міськрайонної первинної організації ЗОО НСЖУ Діляра Кудусова висловила подяку всім спортсменам за емоційну гру, яка тримала вболівальників в напрузі від початку й до фінального свистка.
В свою чергу військові віддячили журналістам і також вручили своїм друзям в житті і суперникам у спорті символічний кубок.