Тур «505» у самому розпалі

Днями до нашого міста завітав популярний український гурт «Время и Стекло». Олексій Завгородній (Позитив) та Надія Дорофеєва вже вчетверте в цьому сезоні у Запоріжжі, але як розповіла «Запорізькій правді» сама солістка – вперше в рамках всеукраїнського туру «505».

Концерт стався у РЦ «Капіталіст». Артисти ледве встигають відпочивати, кожного дня – інше місто. «Щойно приїхали до Запоріжжя одразу відправилися до готелю, поїли, потім репетируємо і йдемо дарувати радість та емоції нашим глядачам» – наголосила Надія. І хоч сама співачка через напружений графік досі не змогла помилуватися красою запорізької Хортиці, її ж партнер по сцені Олексій ще в дитинстві мав змогу досхочу гуляти козацькою столицею.

Зайшла мова і про патріотизм сучасних виконавців. «Ми любимо нашу країну, але записувати пісню українською мовою тільки через те, що в країні така ситуація? Ми повинні бути чесними з собою. Наш гурт дарує прихильниками пісні, які линуть від нашого серця, якщо прийде до думки цікаві вірші українською – обов’язково використаємо момент» – поділився артист.

спілкувався
Віталій РОЗКАРЯКА,
«Запорізька правда»