Безкоштовне обстеження шкіри на меланому

У Запоріжжі цього року День боротьби з меланомою проведуть 22 квітня. Цього дня кожен зможе безкоштовно пройти обстеження на виявлення раку шкіри. Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.
У Запорізькій області на обліку в онкологічній службі у 2015 році знаходилося близько 11 тис. осіб, хворих на рак шкіри, у тому числі 863 особи, в яких уперше виявлене захворювання. Хворих меланомою в області близько 1200 осбі, у тому числі вперше вона була діагностована у 155 осіб.
З метою раннього виявлення цього захворювання в Запорізькому обласному шкірно-венерологічному диспансері 22 квітня цього року проводитиметься безкоштовна дерматоскопія усіх підозрілих родимок і новоутворень.
Смертність від меланоми в Україні сягає 95%, тоді як в Європі ? тільки 5%. Така невтішна статистика обумовлена не відсутністю методів лікування, а несвоєчасним діагностуванням захворювання. Саме тому серед головних цілей Всеукраїнського дня діагностики раку шкіри ? своєчасне виявлення меланоми в українців.

Телефон реєстратури диспансеру: 764-12-33.