Працівники управління Державної пенітенціарної в Запорізькій області отримали нагородили з нагоди 18 річниці утворення служби

Співробітники Управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області відмітили 18-у річницю освіти. З цієї нагоди відбулися урочисті збори, в яких взяли участь представники правоохоронних органів, виконавчої влади і органів місцевого самоврядування. Про це повідомили в прес-службі УДПтСУ в Запорізькій області.
Як відмітив у вступному слові начальник Управління ДПтС України в Запорізькій області Денис Голобородько, сьогодні кримінально-виконавча система регіону налічує 11 установ, серед яких слідчий ізолятор, установа виконання покарань з функцією слідчого ізолятора, виховна колонія для неповнолітніх жінок, два виправні центри і шість виправних колоній. У цих закладах утримується близько 4 тисяч осіб.
Пенітенціарна служба переживає істотні зміни у зв’язку з курсом на євроінтеграцію. Символ цієї тенденції – закон України “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання “, так званий закон Савченко. У Запорізькій області його дія поширюється на 3 тис. 765 осіб. З початку року судами вже винесені 2 тис. 158 постанов про застосування цього закону, згідно з якими звільнені з установ 304 людини і ще 1 тис. 854 засуджених залишаються в місцях позбавлення волі після перерахування терміну покарання.
У кожній установі триває безперервний процес поліпшення умов перебування засуджених і несення служби співробітниками.