Союз лівих сил на Запоріжжі не люблять

Союз лівих сил на Запоріжжі не люблять

Політична партія Союз лівих сил в особі свого лідера Василя Волги намагалася провести у Запоріжжі прес-конференцію. Її проведення спочатку планувалося 21 квітня в приміщенні Будинку друку. Потім 22 квітня – в Будинку профспілок. І в першому, і в другому випадку їм було відмовлено в приміщенні. В останній момент Союз лівих сил оголосив, що прес-конференція відбудеться об 11.00 в приміщенні ТСОУ (Товариство сприяння обороні України).

Біля входу в ТСОУ ліві сили були зустрінуті силами патріотичними. Василю Волзі заявили, що в Запоріжжі не раді його приїзду і порадили не провокувати конфлікт і піти. Василь Волга зажадав дати йому можливість висловити своє бачення політичної ситуації в країні і переконати присутніх, що він такий же українець і патріот, як вони. Йому дали 10 хвилин. Волга нікого не переконав, зате цих 10-ти хвилин вистачило, щоб конфлікт відбувся.
Після запущених в Волгу зеленки і яєць зав’язалася коротка рукопашна. В результаті сутички, Волга зі своїми помічниками зник в будівлі ТСОУ. На місці поєдинку залишився пістолет, з якого був зроблений один постріл.
За допомогою прибулих на місце правоохоронців Волга з помічниками були виведені з будівлі крізь недружелюбно налаштований натовп городян та здані працівникам СБУ.
Постраждла від зеленки ще одна людина – колишній нардеп і обласний лідер соціалістів Сергій Кузьменко, який прибув на прес-конференцію.
Союз лівих сил називають проросійською партією. Нещодавно союз заявив, що має намір взяти участь у виборах в ДНР і ЛНР. Останнім відомим громадським діянням Сергія Кузьменка було ініціювання надання Запоріжжю спецстатусу.

IMG 4754

IMG 4773

IMG 4779

IMG 4820

IMG 4826

IMG 4856

IMG 4857

IMG 4881

IMG 4893

IMG 4900

IMG 4910

IMG 4941