Парк “Дубовий гай” святкує день народження

У неділю, 1 травня, запорізька “Дубовка” приготувала для всіх запорожців і гостей міста велику насичену програму – конкурси і подарунки, фото-зони і ігри з аніматорами, безкоштовні майстер-класи і розваги, творчий сімейний пікнік і благодійний ярмарок, активний відпочинок і частування, святковий концерт і дискотека.
Особливий привід такої буйної палітри емоцій – 57 років від дати офіційного відкриття запорізького парку “Дубовий Гай”. Як повідомляє керівництво зеленої “перлини” міста, гостям цього Дня народження приготували 57 різних видів подарунків, розваг і приємних сюрпризів.
Початок заходу о 15:00. Стартує свято на центральній парковій поляні великою розважальною програмою для усієї сім’ї, яка плавно перейде у святковий концерт на центральній сцені (17: 00) і запальну дискотеку сучасних хітів у виконанні юних золотих голосів нашого міста (20:00).

Вхід на захід – безкоштовний і вільний.

Окрім подарунків на самому заході, усіх, хто бажає запрошують виграти подарунки і в соцмережі вКонтакті в групі парку, – http://vk.com/dubovkazp, серед яких будуть всілякі подарункові сертифікати, фото-магніти, календарі і квитки в кіно.