Пішохідні переходи мають бути безпечними

У п’ятницю, 22 квітня, керівник громадської організації Helper Запоріжжя Данило Щербаков з активістами проінспектували роботу КП “ЕЛУАШ”, а саме нанесення дорожньої розмітки та пішохідних переходів на вул. Новокузнецька і вул. Космічна.

Нагадаємо, що після двох ДТП з наїздом на пішоходів, на місцях де мали бути нанесені “зебри” – на початку квітня 2016 року, Данило Щербаков зв’язався з головним інженером КП “ЕЛУАШ” Чижик Віктором Анатолійовичем, який у телефонній бесіді завірив керівника Helper Запоріжжя, що найближчим часом усі дорожні переходи і розмітка на вулицях Новокузнецькій і Космічний будуть оновлені.
І ось, після інспекції можна відмітити, що на двох вулицях Новокузнецькій і Космічній, загальною протяжністю більше 7 км і що мають більше 15 пішохідних переходів, оновлений був тільки один – перехід на якому збили пішохода (перехрестя вул. Східна і вул. Космічна). Такими діями комунальні служби міста і підприємства, які зобов’язані виконувати роботу по оновленню дорожньої розмітки згідно нормативних актів, а саме (ДСТУ 2587-94. РОЗМІТКА ДОРОЖНЯ) повністю ігнорують вищезгадані стандарти, чим наражають на небезпеку життя і здоров’я пішоходів, дітей, які йдуть щодня у школу та зі школи, матусь, які гуляють з колясками і літніх людей.
Тому, під час інспекції активістами громадської організації була зроблена фото фіксація невідповідності нормам дорожньої розмітки і викликаний екіпаж патрульної служби Національної поліції України, для фіксації цієї невідповідності. Патруль прибув дуже оперативно, протягом трьох хвилин, і повністю підтримав точку зору активістів та зафіксував звернення.
Helper Запоріжжя і Данило Щербаков просять втручання мера Запоріжжя Буряка Володимира Вікторович, і впливу для максимально швидкого вирішення цієї проблеми. Давайте не чекатимемо чергового наїзду на пішохода!
Сподіваємося, що до 1-го травня пішохідні переходи і розмітка будуть оновлені.

 

За матеріалами Helper Запоріжжя