Про реформу місцевого самоврядування

В Запорізькій області проводиться реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Органи соціального захисту населення не залишаються осторонь цього важливого державного процесу, що передбачає передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад. Враховуючи, що більше третини населення, а це понад півмільйона осіб, безпосередньо або опосередковано користуються послугами  структур, що входять до системи соціального захисту, її працівники глибоко усвідомлюють відповідальності за долю співгромадян.

Департаментом соціального захисту населення  облдержадміністрації (далі – Департамент)  проведено тематичний семінар, організовано виїзд в райони мобільних груп, які складаються з  досвідчених працівників, до  них  долучаються спеціалісти місцевих управлінь соціального захисту населення і райдержадміністрацій. Були розроблені рекомендації для голів об’єднаних територіальних громад та фахівців. Проведена нарада за участю голови обласної державної адміністрації, керівника і відповідальних працівників Департаменту, організоване стажування й інші заходи.

Важливою складовою  реформи є формування спроможних громад шляхом їх територіального об’єднання.

Що  відбувається на рівні районів можливо проаналізувати на прикладі однієї з таких громад – Веселівської територіальної (об’єднаної) громади.

Вона розташована на південному заході Запорізької області та сформована шляхом об’єднання Веселівської селищної ради та 2 сільських рад (Білоріцької та Широківської). До складу громади увійшли 9 населених пунктів, в тому числі й селище міського типу. Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру складає 8 км, максимальна – 20 км. Площа громади становить 438, 34 кв. км, загальна кількість мешканців – 12,7 тис. осіб.

Розпочинаючи реформування, Веселівська селищна рада ставила собі за мету мінімізувати управлінський апарат та зекономити бюджетні  кошти на його утримання. Саме тому, було створено Комунальну установу “Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Веселівської селищної ради. За основу взята типова структура, завчасно розроблена  Міністерством соціальної політики України.

Таким чином, структура комунальної установи представлена у такому вигляді:

управлінський апарат (директор, бухгалтер -1,5 штатні одиниці);

відділення соціальної допомоги вдома: завідуючий відділенням, соціальні робітники ( 7, 75 шт. одиниць);

відділ соціальної служби для сім ї, дітей та молоді: завідуючий відділом, фахівці з соціальної роботи (3 шт. одиниці). Загальна кількість штатних одиниць -12,25.

Таким чином ми бачимо, що було об’єднано   дві структури, а саме територіальний центр з надання соціальних послуг та центр для сім ї, дітей та молоді.

При відкритті рахунків установи в державній казначейській системі виникли певні технічні труднощі, оскільки перша  назва установи “Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” передбачала лише здійснення операцій по КТКВ 091204, а саме “утримання територіальних центрів соціального обслуговування населення”, тому  вирішили змінити назву закладу на більш узагальнюючу. Ціль – отримати можливість здійснювати необхідні фінансові операції для всієї установи. Зараз установа йде за КТКВ 091214 “Інші заклади та установи”.

Сума видатків по Комунальній установі “Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Веселівської селищної ради  на поточний рік складає 373 225 грн.

Зараз ведеться робота  з переукладання договорів з людьми, які потребують соціальної допомоги вдома й мешкають на території громади (105 осіб), а також з сім’ями, які перебували під супроводом у районному ЦССДМ (15 сімей).

Слід зазначити, що в Комунальній установі “Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Веселівської селищної ради працюють фахівці з потрібним досвідом фахової роботи, оскільки рішенням районної ради було передано селищній раді 7,75 штатних одиниць соціальних робітників та спеціалістів з соціальної роботи з відповідних районних структур.

Оскільки в структурі виконкому немає аналогу управління соціального захисту населення, яке функціонує в райдержадміністрації,  здійснення основного документообігу щодо реалізації соціальної політики покладено на заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики. Вирішення питань щодо оздоровлення та відпочинку дітей ОТГ здійснюється спільно з управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Однак, на нинішньому етапі громада стоїть перед необхідністю створення в структурі виконавського апарату  відділу з соціальної роботи, на який планується покласти функцію захисту прав дітей, оздоровлення та відпочинку дітей, надання пільг відповідним категоріям у користуванні послугами муніципального транспорту тощо.

Селищною радою прийнято Програму соціального захисту населення по Веселівській селищній громаді на 2016 рік. На фінансування заходів цієї Програми передбачені кошти у сумі 150 000 грн, також передбачено  надання одноразової грошової допомоги в сумі по 500 грн. кожному  учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи.

Проведено перемовини та консультації з одним із перевізників району щодо порядку  відшкодування селищною радою вартості проїзду у приміському та міжміському транспорті для пільгових категорій мешканців громади.

Крім того громада взяла на себе забезпечення безкоштовним харчуванням у загальноосвітніх закладах району дітей, батьки яких є учасниками АТО або загинули під час служби в зоні проведення антитерористичної операції.

Це далеко неповний перелік соціально орієнтованих проектів на теренах громади, які  планується реалізувати.

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, в межах визначених повноважень, надається сприяння у прискоренні процесу створення громад в масштабах області. При цьому передбачається максимально зберегти існуючий рівень обслуговування малозабезпечених громадян різних категорій, враховуючи місцеві особливості та напрацьований  досвід.