Вимушених переселенців підтримує Товариство Червоного Хреста України

З початком першої хвилі вимушених переселенців з Донецької та луганської областей Оріхівська районна організація Товариства Червоного Хреста України (голова Людмила Калашнікова) допомагає тим, хто виїхав з окупованих територій Донбасу. Працівники медико-соціального центру займалися пошуком житла для них, надавали медичні послуги і психологічну підтримку,за сприяння райдержадміністрації організували серед населення  Оріхівщини благодійний збір продуктів харчування, одягу та предметів першої необхідності.
Протягом півтора року до Оріхова приїздить із Запоріжжя мобільна група обласної організації Товариства Червоного Хреста України. По мірі надходження заяв про потреби переселенців. При необхідності представники цієї групи бувають за місцем проживання осіб похилого віку, надаючи медичні послуги, а при наявності — лікарські препарати. Вже прийнято і відвідано на дому 460 осіб.
Людмила Олександрівна Калашнікова розповіла:
– Ми маємо офіційні дані про вимушених переселенців зі Сходу з управління соціального захисту населення райдержадміністрації, де вони зареєстровані і одержують соціальні виплати, повідомляємо їм про отримання гуманітарної допомоги. Для цього треба мати відповідні документи і довідку про тимчасове проживання на території нашого району. Нині на Оріхівщині зареєстровано 844 вимушені переселенці.
У квітні близько 50 осіб одержали гуманітарну допомогу, яка надійшла з Франції: комплекти постільної білизни, ковдри,одяг і взуття, різноманітні аксесуари, речі для дітей дошкільного віку.

Тамара Курочкіна