Очевидці, відгукніться!

21 березня

Обставини події: приблизно о 03 годині 45 хвилин, водій керуючи автомобілем «ЗАЗ Део – Сенс», реєстраційний номер АР 3957 ВТ, здійснював рух по вул. Набережній в м. Запоріжжі, з боку вул. Лермонтова в бік вул. Української. 

Під час руху поблизу вул. Української, водій скоїв наїзд на бетоні блоки, які встановлені на проїзній частині у зв’язку з ремонтними роботами. 

В результаті дорожньо-транспортної пригоди автомобіль «ЗАЗ Део – Сенс», реєстраційний номер АР 3957 ВТ, загорівся та водій загинув на місці пригоди.

Прохання очевидців вищевказаної дорожньо-транспортної пригоди звернутися у відділ розслідування ДТП СУ ГУМВС України в Запорізькій області, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29, кабінет № 431 (будівля ГУВС обл.), або за телефоном 239-24-70.

18 квітня

Обставини події: приблизно о 10.30 годині, водій П, керуючи автомобілем «ВАЗ-2170», рухалась по автодорозі Запоріжжя – Маріуполь в напрямку м. Запоріжжя, на території Оріхівського району, Запорізької області.

В цей час, у зустрічному водію автомобіля  «ВАЗ-2170», П. напрямку, рухався автомобіль «Fiat Doblo», з причепом «УВН», під керуванням водія Б. 

Під час руху, в районі 28 км., по вищевказаній автодорозі, водій П. змінила напрямок руху, внаслідок чого виїхала на зустрічну смугу руху, де скоїла зіткнення з автомобілем «Fiat Doblo».

В результаті даної дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля «ВАЗ-2170» П. отримала тілесні ушкодження від яких померла на місці пригоди, а водій автомобіля «Fiat Doblo», Б. отримав тілесні ушкодження, з яким був доставлений до лікарні. 

Прохання очевидців вищевказаної дорожньо-транспортної пригоди звернутися у відділ розслідування ДТП СУ ГУНП в Запорізькій області, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29, кабінет № 725 (будівля ГУНП в області). 

17 квітня

 

Обставини події: приблизно о 20.20 годині, водій Б., керуючи автомобілем «Mersedes-Benz 124», рухаючись по проїзній частині вул. Перемоги в м. Запоріжжі з боку бул. Шевченко в напрямку вул. Маяковського, в районі будинку № 48 скоїв наїзд на невстановленого пішохода, віком приблизно 60 років, який перетинав проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу зліва направо по ходу його руху. 

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці пригоди.      

Прохання очевидців вищевказаної дорожньо-транспортної пригоди звернутися у відділ розслідування ДТП СУ ГУНП в Запорізькій області, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29, кабінет № 725 (будівля ГУНП в області).