Економіко-правничий коледж: "30-ій річниці Чорнобильської трагендії присвячується"

26 квітня у актовій залі 2 навчального корпусу провели виховний захід, присвячений 30 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, який підготували представники студентської ради ЕПК під керівництвом заступника директора з виховної роботи Інни Кирилової.

На початку заходу присутні студенти всіх спеціальностей коледжу переглянули відео-згадування «Пам’ять про Чорнобиль», вшанували хвилиною мовчання пам’ять про співгромадян, які загинули від чорнобильського лиха.

Ведучі, Ольга Мішевська та Ігор Фісун, розповіли історію 30-річної давнини – подробиці Чорнобильської катастрофи, її наслідки, про людські долі, скалічені атомною чумою, яка супроводжувалась показом презентації. Всі, хто відвідав захід, були до глибини душі вражені почутим. Пам’ятаючи про жахливі сторінки нашої історії, ми ніколи не повинні забувати про героїзм рятівників, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Їхній подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Саме їм присвятила свій спів «Adagio» Альона Чебукіна.

Трагедія Чорнобиля знайшла широке відображення у літературі. Анастасія Преподобна, Наталія Ольховська і Євгенія Царегородцева прочитали тематичні вірші, який щемом і болем відізвалися у серцях учасників.

Кульмінацією заходу стала пісня «Нехай квітує Україна!» у виконанні Тетяни Колєгової, у якій було висловлено головне бажання кожного – «жити для добра».

Пам’ятаймо про Чорнобиль! Робімо все, щоб більше ніколи не повторилася ядерна катастрофа.