Головне управління ДСНС України у Запорізькій області попереджає про необхідність дотримання правил пожежної безпеки

У зв’язку зі святкуванням найбільшого свята християн – Світлого Христового Воскресіння Головне управління ДСНС України у Запорізькій області попереджає вас про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час святкового богослужіння у церквах та проведення культурно-масових заходів на відкритих територіях.

Будьте обережні під час користування свічками у церквах, храмах та вдома, не залишайте їх без нагляду, не ставте на горючі поверхні.
Також рятувальники наголошують на необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час відвідування лісів та лісопаркових зон. Адже, лише з початку 2016 року в екосистемах виникло 169 пожеж, в результаті яких знищено близько 34,5 га навколишнього середовища.
Рятувальники закликають бути вкрай обережними під час відвідування лісів, відпочинку на берегах річки Дніпро та Національного заповідника острова Хортиця, адже найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду. Пам’ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні рештки та розкладати багаття в лісі. Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях та заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі. Крім того забороняється палити, кидати у лісі, на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.
Пам’ятайте: збереження національного багатства держави залежить від кожного з Вас. Свято бережіть найвищу цінність, даровану Богом, – людське життя!

 

Якщо ви помітили загорання в екосистемах – одразу телефонуйте за номером «101»!