Кращих освітян області нагородили грошовими преміями та дипломами

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», який проводиться щорічно, починаючи з 1995 року, Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації та Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. За інформацію Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації, у цьогорічному конкурсі взяли участь 63 педагоги, 12 з них посіли призові місця.
Головне завдання конкурсу – підвищити престиж вчительської професії, – підкреслюють організатори. Крім цього конкурс має сприяти впровадженню інновацій у систему загальної середньої освіти, удосконаленню фахової майстерності вчителів, стимулювати творче самовдосконалення освітян.
За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Озерової, цього року педагоги змагалися в номінаціях: математика, англійська мова, історія, «Захист Вітчизни».
– Це головний конкурс для всієї педагогічної спільноти. Сьогодні ми вітаємо наших переможців. Вчителі готувалися до конкурсу протягом усього навчального року. На сьогодні вчитель має володіти сучасними знаннями, професіоналізмом, також справжній вчитель повинен бути для учня, в першу чергу, партнером та другом, допомагати школярам здобувати знання, – зазначила Тетяна Озерова.
Нагороджували переможців голова облради Григорій Самардак та заступник голови–керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. Усіх фіналістів обласного етапу конкурсу нагородили грошовими преміями та дипломами.