У Мелітопольському районі відбулось урочисте відкриття першого в області мобільного містечка для військових

За інформацією Запорізької обласної ради, в урочистому відкритті мобільного військового містечка для військовослужбовців 23-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ї бригади ЗСУ в с. Обільне Мелітопольского району взяли участь голова Запорізької облради Григорій Самардак та голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. На заході також були присутні Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул, командувач оперативного командування «Південь» Сухопутних Військ Збройних Сил Андрій Грищенко.
Костянтин Бриль передав командиру 3-го ОМПБ Дмитру Герасименку прапори військової частини для відправки на передові позиції батальйону в  зоні проведення антитерористичної операції. Також голова облдержадміністрації нагородив почесними грамотами найбільш активних учасників реконструкції військового містечка.
Як зазначив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, запоріжці шанують та завжди допомагають своїм захисникам, дбають про побут українського солдата. Нехай тепли та затишні модулі будуть нагадувати бійцям про рідний дім, про все найдорожче, що вони захищають у зоні проведення АТО.
Керівники області провели огляд нових модулів і дали високу оцінку їхній зручності.