Іхтіологічний урок

23 квітня в місті Запоріжжі на території комплексу «Орбіта Люкс» в рамках ініціативи «Врятуємо Дніпро Разом» пройшов іхтіологічний урок, присвячений рибам наших водойм. Захід проводився за підтримки фонду «Життя України».

Все почалося із зустрічі старих знайомих, хлопці і їхні батьки – постійні учасники дитячого фестивалю «Рибальські канікули», організаторами яких є журналісти нашої газети. Тому з перших хвилин на березі річки Дніпро панувала дружня атмосфера.

Захід складався з трьох частин: іхтіологічний урок на тему «Щука звичайна», символічне зариблення мальком щуки і призова вікторина, присвячена рибам наших водойм.

Тематичний урок проводили журналісти «Рибальського вісника», розповідь про зубастому хижака не залишив байдужими ні дітей ні їх батьків. Цікава розмова закінчився обговоренням питань, як іхтіологічної, так і рибальської тематики.

Після уроку, за спільним рішенням, щоб не мучити в акваріумі дві тисячі щурят, провели символічний випуск. Хлопці з величезним бажанням відпускали в рідну стихію маленьких новоселів, радісно обговорюючи те, що відбувається.

Коли пристрасті вщухли і юні учасники налаштувалися на інтелектуальний лад, почалася призова вікторина. Попередньо були підготовлені питання на тему мешканців водойм, на які хлопцям довелося шукати відповіді. Переможці отримали заслужені призи. Найменші учасники, кому ще сьогодні нелегко було знайти відповіді на «складні» питання вікторини, – отримали пам’ятні подарунки.

Журналісти нашої газети впевнені, що ця зустріч стане хорошим уроком для молодого покоління і доповнить зусилля викладачів і батьків в розвиток сучасного і культурного людини.

Шкода, що на підготовку іхтіологічного уроку було менше доби і багато хто з наших друзів із запізненням дізналися про захід, будемо працювати над своїми недоліками. На виправдання можемо тільки пообіцяти, що наша редакція з відзнятого матеріалу змонтує авторський відеофільм.

Велике спасибі фонду «Життя України», громадським організаціям «Рада Сімей України», аматорському риболовного клубу «Запорізька Рибалка», Запорізькому риболовного клубу, а також торговим і комерційним підприємствам: магазину «Рибальська лавка» (м.Запоріжжя, ринок «Анголенко») , магазину «Шторм» (м.Запоріжжя, ринок «Анголенко»), магазину «Zooland», магазину «Мотор плюс», магазину «Баракуда» (м.Запоріжжя, Шкільна, 8; Чарівна, 161), «АЗС на воді компанії ТОВ «Ріф-Січ», ТОВ «Силумін» і Видавничому Дому «Кераміст».