Покажи комунальнику як працювати

Днями керівник громадської організації  Helper Запоріжжя Данило Щербаков черговий раз ініціював акцію “Покажи комунальнику як працювати”. Данило разом з активістами відреагували на звернення мешканця Південного мікрорайону Віталія, який розповів про те, як ввечері пересуваючись на автомобілі по вулиці Новокузнецька, в районі магазину Амстор, він відчув сильний удар в переднє ліве колесо автомобіля!

Лише зупинившись і вийшовши з авто, Віталій зрозумів, що об’їжджаючи чергову яму, він наїхав на бордюр, який перебував зовсім не на своєму звичайному місці. Врятувало автолюбителя від великих пошкоджень тільки те, що він рухався на дуже низькій швидкості і пошкодив тільки шину і диск. Як каже Віталій, він навіть боїться припустити, що могло б трапиться,  їхав би він 60-70км/год 

Після інциденту, автолюбитель обстежив вулицю на предмет присутності аналогічних бордюрів і нарахував їх більше десяти. Після чого звернувся до Helper Запоріжжя, зі словами “Хлопці пишу до Вас, бо знаю, що ви робите, а не кажете”! 

Результат акції – 15 бордюрів, які зайняли своє законне місце. Данило Щербаков щиро сподівається, що комунальні служби проведуть перевірку всіх основних магістралей на предмет бордюрів, які знаходяться не на своєму місц,і і не чекаючи розголосу виконають роботи по відновленню. 

 Віталій РОЗКАРЯКА,
“Запорізька правда”