Призовники до бою готові!

У районних та міських військкоматах області повним ходом формують команди молодого поповнення, повідомляє Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації.

Загалом у рамках призовної кампанії «Весна-2016» лави Української армії та інших формувань цієї весни мають поповнити 750 запорізьких призовників. Заплановано, що 261 із них служитимуть у Збройних Силах України, 240 призвуть до Національної гвардії України, 230 юнаків відправляться служити у Державну прикордонну службу та 19 – у Державну спеціальну службу транспорту. Також 10 найкращих юнаків призовного віку будуть відправлені до окремого полку Президента України.
Перша урочиста відправка призовників відбудеться 12 травня з обласного збірного пункту.
За словами заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковника Михайла Логвінова, призовники будуть проходити військову службу в пунктах постійної дислокації і в зону АТО направлятися не будуть.
Відповідно до чинного законодавства, призову на строкову військову службу підлягають призовники віком від 20 до 27 років. Строк проходження строкової військової служби для осіб із середньою освітою – 18 місяців, з вищою -12 місяців.
Також нагадуємо, що ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі до трьох років.