"Не говори мені про час"

13 травня відбудеться презентація збірки творів луганської поетеси Олени Ольшанської, написаний протягом її першого року життя в Запоріжжі.

Про це повідомляється на facebook-сторінці заходу.

Як пояснює сама Олена, в назві збірки – її досвід по перебудові свого світогляду, який вона придбала в процесі переїзду з Луганська.

«Я народилася і виросла в Донбасі. У 2014 році мені, як і тисячам людей, довелося покинути свій будинок і все, що люблю, і переїхати в інше місто. Довелося змінити свій світогляд (певним чином його «перепрошити»), зуміти по-новому поглянути на цей світ і по-новому полюбити життя. Вірші і Каліграми, створені протягом першого року мого життя в Запоріжжі, увійшли до збірки «Перепрошивка», – пише поетеса.

Олена Ольшанська переїхала з Луганська в Запоріжжі, коли в її рідному місті почалася війна. Поетеса працює в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва, де ще й організувала Літературну Штольню – простір, де зустрічаються молоді літератори для творчого спілкування та розвитку. У 2015 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило, займається активною громадською діяльністю, є координатором Безкоштовних курсів української мови в Запоріжжі.

Збірник «Перепрошивка» був виданий у видавництві «Букрек» (Чернівці) за сприяння Асоціації ділових жінок Буковини.

Як підкреслила автор збірки, таким чином книга об’єднує три регіони – Донбас, Запоріжжя та Буковину.