У Запоріжжі пройшов телемарафон “Пам'ять”

Сьогодній у Запорізькому театрі ім. Магара підвели підсумки традиційного благодійного телемарафону “Пам’ять”, проведеного з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом.
Незадовго до Дня пам’яті і примирення, а також Дня Перемоги над нацизмом в Європі в залі зібралися сотні запорожців, які вдячні ветеранам за їхній бойовий подвиг, стійкість, відвагу і мужність. Усіх загиблих воїнів присутні ушанували хвилиною мовчання.
Нинішній марафон проводиться сімнадцятий раз поспіль під девізом “Пам’ятаємо – перемагаємо”. Благодійні надходження на рахунок телемарафону будуть використані виключно на матеріальну допомогу ветеранам війни, бійцям АТО і членам загиблих сімей.
За інформацією Управління у справах преси та інформації ЗОДА, під час телемарафону зібрано 911 тис грн. У благодійній акції взяли участь підприємства та мешканці Запорізької області.
Збір коштів до фонду телемарафону “Пам’ять” триватиме до 22 червня, приєднатися до надання допомоги можуть всі небайдужі. Нагадаємо, торік телемарафон зібрав майже мільйон гривень благодійних внесків.