У Запоріжжі Великдень греко-католики святкували в римо-католицькому храмі

В  урочистій Святій Літургії взяли участь католики східного та західного обряду: екзарх Донецький УГКЦ Степан Меньок, єпископ РКЦ Ян Собіло,  отець Андрій Бухвак – настоятель громади УГКЦ в Запоріжжі, священики РКЦ та УГКЦ, парафіяни – греко-католики та римо-католики.

У великодньому посланні Владика Степан привітав усіх із світлим Христовим Воскресінням і закликав молитися за мир в Україні та найшвидше визволення окупованих територій.

Великодні читання лунали грецькою, латиною, церковнослов’янською та українською мовами. Окрасою служби став хор за участю сестер Василіянок з ордену Святого Василія Великого.

Настоятель запорізької громади УГКЦ отець Андрій Бухвак розповів нашому кореспондентові, що вже не вперше греко-католицька громада міста святкує в Санктуарії Бога Отця Милосердного, за що вони дуже вдячні.

Після служби й освячення великодніх кошиків усі бажаючи могли передати пасочки та крашанки на фронт – волонтери біля храму приймали передачі для бійців 55 артбригади та 37 батальйону територіальної оборони.

 

//

//

//