Час війни і час миру...

Для кожної речі є свій час. Час садити і час зривати те, що посаджено. Час війни і час миру. Прийшов час для побудови вмотивованою, професійної та сильної армії. Армія – це така ж організація, як завод або конструкторське бюро, лікарня або театр, в якій повинні працювати професіонали, які отримують гідну зарплату. А підготувати такого професіонала можна лише з тих, хто має здібності до професії і бажання її освоювати.

Перевага контрактної армії в Україні в першу чергу в мотивації і бажання людини бути. Тобто – в усвідомленому виборі, який робить людина, вибираючи професію військового – захищати свою Батьківщину – Україну. Це головне і основна перевага контрактної армії, не тільки в Україні, але і у всіх провідних країнах світу. Друга істотна перевага контрактної армії для України – залучення фахівців, які вже отримали спеціальну або вищу освіту, робили це свідомо і, відповідно, вже мають потрібний армії багаж знань і навичок в цивільних професіях, багато з яких використовуються і в армії.

У той час, коли багато кваліфіковані фахівці не можуть знайти собі роботу в цивільному житті, не можуть реалізувати себе, гідно утримувати сім’ю, армія сьогодні відкриває для них величезний спектр можливостей: і моральних, і матеріальних, і кар’єрних. У цих людей з’являється можливість займатися улюбленою справою, але просто в умовах армії.

Армія зацікавлена ​​в професіоналах, які люблять свою професію. І саме, виходячи з неї людині пропонуються ті посади у військових частинах, які максимально відповідають даної спеціальності. Як приклад, це водії категорії С або D, фельдшери і санітари, трактористи, фахівці з ремонту тракторної і автомобільної техніки, лікарі, інженери, фахівці в області масових комунікацій, психологи, фахівці будівельних спеціальностей, електрики, кухарі, телефоністи і телеграфісти, техніки, механіки і навіть люди з педагогічною освітою.

Велика кількість талановитої молоді сьогодні залишаються «за бортом»

вузів, т. к. вони і їхні родини просто не в змозі потягнути вартість навчання на контрактній основі. Багато випускників технікумів і училищ не можуть знайти собі роботу, т. К. С точки зору директорів фірм, заводів і т. Д. Не мають практичного досвіду. Тепер же молодь має можливість продовжити освіту і отримати ступінь бакалавра або магістра за рахунок Міністерства оборони!

Саме армія сьогодні надає випускникам вузів гарантовану

роботу з зарплатою, яку навряд чи запропонують вчорашньому студентові в НДІ, на заводі, в районній поліклініці або приватній фірмі, всюди вимагають попередній стаж. Також армія гарантовано здійснює щорічні виплати на оздоровлення та вирішення соціально-побутових проблем, безкоштовне медичне обслуговування, відпустку. Сьогодні «контрактник» української Армії забезпечується всім необхідним для проходження нормальної військової служби: нове сучасне обмундирування, добротне, якісне харчування, грошове забезпечення.

З січня 2016 року представниками Заводського РВК спільно з учасниками АТО проведено 6 тематичних зустрічей з учнями металургійних ліцею, Вищої індустріального політехнічного училища, школи №75 Заводського району з інформацією про умови та перспективи служби на контракті, умови отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах. Проведено 3 зустрічі в міському центрі зайнятості з жителями міста. Кожен день в місто виїжджає мобільна група з рекламою і пропагандою контрактної служби.

У першому кварталі 2016 року Заводським військкоматом підготовлені і відправлені до навчальних центрів Збройних сил України 27 контрактників (з них 1 дівчина), що становить 71% від планового завдання.

У другому кварталі отримано планове завдання на 25 майбутніх контрактників, вже виявили бажання і поїхали в навчальні центри 9 військовозобов’язаних, планується в травні 2016 року до відправки ще 6 осіб.