Громадські роботи як додатковий заробіток

Обласна служба зайнятості широко застосовує у своїй діяльності активні заходи сприяння зайнятості. В умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості ( на 01.05.2016 на 1 робоче місце претендувало 35 безробітних) особливого значення набувають громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування.  

Цьогоріч безробітні, залучені до громадських робіт, виконували соціально потрібні роботи для конкретних територіальних одиниць: впорядковували території населених пунктів, кладовищ, зон відпочинку громадян, парків, ліквідовували сміттєзвалища. Майже 800 безробітних взяли активну участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» шляхом участі у громадських роботах. Напередодні 9 травня в містах та селах області, де є меморіали, пам’ятники, братські могили загиблих воїнів, безробітні громадяни виконували роботи з упорядкування. 

Залучалися безробітні і до інформування населення про порядок отримання житлових субсидії. Запорізькою обласною службою зайнятості організована співпраця з органами соціального захисту, укладено договори про організацію громадських робіт. Так, протягом січня – квітня 2016 року по області працювало 199 безробітних, які виконували роботи з оформлення житлових субсидій та верифікації соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Робота в цьому напрямку продовжуватиметься і надалі! Громадські роботи приносять суспільну користь і сприяють соціально-економічному розвитку територій. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт.

 

Звертайтесь до державної служби зайнятості – ми працюємо для Вас!

Всі послуги служби зайнятості – безкоштовні!

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47, 236-14-71.

 

//