«Майстер-клас з виготовлення квітів маку до Дня пам'яті і примирення»

05 травня, о 17:30 на ґанку  Комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради м. Запоріжжя відбувся безкоштовний майстер-клас з виготовлення квітів маку до Дня пам’яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни. Захід проходив за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Червоний мак – відтепер символ пам’яті жертв війни, що уособлює в собі кривавий слід від кулі. Червоний мак, як символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році.

До участі у акції «Мак пам’яті» «1939–1945. Ніколи знову» було запрошено усіх бажаючих мешканців міста.

На початку заходу під час короткого екскурсу в історію присутні дізналися про новий пам’ятний день в Україні, що відзначається 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом у Європі. Також, на учасників очікувала концертна програма, за участі талановитих вокалісток міста: Євгенії Науменко та Григорьєвої Сабіни та вікторина з подарунками.

Після  цього для усіх бажаючих провели майстер-клас з виготовлення квітки маку, яка є символом акції «Мак пам’яті» «1939–1945. Ніколи знову». Матеріали для виготовлення червоних маків були надані Інтернет-магазином товарів для творчості «Бумага для хобби» та магазин «Дом тканей».

Проводила майстер-клас Олена Юнак – майстриня з виготовлення квітів з тканини.

 

//

//

//