Школа вожатської майстерності підготувала молодь до роботи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

Запорізький обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації традиційно провів підготовку вожатих у Запоріжжі та Мелітополі, яка тривала протягом лютого-травня. Проект «Школа вожатської майстерності-2016» – це цикл семінарських, лекційних та практичних занять, організаційних і творчих зустрічей, основною метою яких є підготовка молоді до роботи вожатими, повідомляє Управління у справах преси та інформації ЗОДА.
Цей проект діє в області більше 10 років і дозволяє тимчасово працевлаштовувати молодь у літній період. Практика доводить, що він також допомагає забезпечити дитячі заклади оздоровлення та відпочинку професійними, підготовленими кадрами, сприяє успішній професійній та особистісній реалізації студентської молоді на посадах вожатих та вихователів.
У цьому році виявили бажання навчатися у Школі вожатської майстерності переважно  студенти. Зокрема, студенти ЗНТУ, ЗНУ, КПУ, інституту економіки та інформаційних технологій, медичного університету, інженерної академії. Студенти коледжів проходили навчання на базі обласного центру молоді. Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету навчалися на базі свого вишу та гімназії №5.
Спеціально для учасників проекту виготовили методичний посібник «Школа вожатської майстерності», який отримали безкоштовно усі випускники. Цього року у проекті взяли участь 400 осіб. Після іспиту вони отримали сертифікат, що підтверджує проходження курсів підготовки вожатих.