Запорізькі випускники склали перше тестування з української мови та літератури

За інформацією Департамента освіти і науки облдержадміністрації, для проходження першого тестування ЗНО з української мови та літератури у Запорізькій області зареєструвалися 12008 випускників, 685 із них не з’явилися на тестування.
Заступник начальника управління Департаменту Валентина Хіврич повідомила, що випускники, які не склали тестування, або не змогли взяти участь у ЗНО з поважної причини ще мають мають шанс скласти тест. Для цього вони повинні звернутися в Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти з відповідною заявою, до якої обов’язково додаються документи, що підтверджують причину відсутності на тестуванні, а також ксерокопію сертифіката учасника ЗНО-2016. Починаючи з 14 червня є можливість пройти додаткову сесію ЗНО.
На черзі наступне тестування з історії України заплановане на 11 травня. Потім, 13 травня, проведуть тестування з математики. Основна сесія ЗНО триватиме до 17 червня.
Також посадовець нагадала, що допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься виключно за наявності відповідних документів, а саме:
    – сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
    – паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;
    – запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.