"Запорожці завжди пам'ятатимуть подвиг Солдатів Перемоги і трудовий подвиг післявоєнного покоління", - Єгор Семенков

Сотні мешканців Олександрівського району Запоріжжя зібралися сьогодні на мітинг, присвячений Дню перемоги над нацизмом, біля пам’ятника легендарному танку Т-34.
Ветеранів Другої світової війни, разом з активістами, керівниками підприємств, студентами і школярами району, привітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, депутати Запорізької обласної ради Сергій Ткаченко, Юрій Ружин та інші.
– На жаль, серед нас залишилося всього 18 визволителів Запоріжжя. На щастя, живі тисячі запорожців з післявоєнного покоління, які вступили у бій з хаосом і розрухою і перемогли в цій жорстокій сутичці. Завдяки вашим зусиллям, дорогі ветерани праці, був відбудований промисловий майданчик Запоріжжя, відновлене сільське господарство Запорізької області та всієї України, – сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Він завірив, що запорожці завжди пам’ятатимуть подвиг Солдатів Перемоги і трудовий подвиг післявоєнного покоління.
– Запорізька обласна рада фінансує і буде фінансувати програму “Назустріч людям”, яка покликана допомагати ветеранам Другої світової, дітям війни, учасникам АТО. Цього року з обласного бюджету буде виділено 1 млн грн для оформлення земельних ділянок ветеранам антитерористичної операції на Донбасі. Крім того, до дня захисника Вітчизни учасники АТО отримають від Запорізької обласної ради адресну фінансову допомогу, – відмітив Єгор Семенков і від усього депутатського корпусу побажав ветеранам війни і представникам післявоєнного покоління сталевого здоров’я, бадьорості духу і мирного майбутнього.
Ушанувавши пам’ять загиблих солдатів хвилиною мовчання, керівники області, міста, району і представники громадськості поклали квіти до постаменту, на якому встановлений танк Миколи Яценка, який першим увірвався в окуповане нацистами Запоріжжя і почав переможний бій за обласний центр.