"Таємниці нічного Олександрівська" - запорізький фільм про повій

“Таємниці нічного Олександрівська” – саме так став називатися третій фільм з циклу “Легенди”, власного виробництва ТК “ТВ-5”. Розповідає він про повій і будинках терпимості Олександрівська. Він вийшов в ефір вчора о 21.15.

Більшість матеріалів фільму “Таємниці нічного Олександрівська” знімалися постановочно і допомагали в цьому актори “ТЮЗу”.

Так, офіційні борделі в Олександрівську (та й усієї царської Росії) називалися Будинками терпимості. У них не було офіційно адреси. Якщо згадувався якийсь будинок, то про нього так і писали: Будинок терпимості Левіна. Всі такі будинки, стверджують творці фільму, були одноповерховими. При цьому сусіди (мешканці сусідніх будинків) все одно на них скаржилися поліції.

І хоча професія повії була такою ж з точки закону, як і швачки, покоївки, але люди все одно дивилися на путан скоса. Прем’єра “Легенд” проходила 6 травня. Про це пише газета “Панорама”.

Головним редактором творчого об’єднання спецпроектів ТВ5 є Ірина Сердюкова, яка і розповіла журналістам про життя повій.

За матеріалами
міського сайту “Забор”