300 дітлахів Запорізького району побували у казці

У будинку культури села Лукашеве, що в Запорізькому районі, цього дня ніде яблуку було впасти – зал вщент заполонила малеча із населених пунктів Володимирівської, Широкинської, Августинівської, Веселівської, Сонячної та ряду інших  місцевих сільских рад.  Такого аншлагу місцевий осередок культурного життя не бачив вже давно. Для понад 300 дітлахів віком від 5 до 15 років тут за ініціативи депутата обласної ради Дениса Коротенка та за підтримки  команди небайдужих людей із благодійної організації «Міський центр допомоги» (м. Запоріжжя, директор Дмитро Матюхін) організували зустріч із казкою.

-На завершення Великоднього тижня вирішили зробити  подарунок  малечі, – пояснив подію Денис Коротенко. –   Разом з Дмитром Матюхіним та його  командою  з «Міського центру допомоги» організували для дітлахів з  сіл мого округу  у Запорізькому районі веселі  розваги, виставу і чудові подарунки.

Позитивні емоції на заході реально зашкалювали. Діти з радістю і щирим  захопленням  брали участь у різноманітних іграх, які приготували для них учасники  клубу «Майбутнє України» під керівництвом Євгена Шувалова: співали, танцювали, відгадували загадки. А потім з цікавістю переглянули виставу лялькового театру  на великодньо-біблійну тему, підготовлену командою Євгена.

 Кульмінацією свята стала презентація подарунків. Як повідомив  Дмитро Матюхін, великодні подарунки для дітлахів Запорізького району підготували християнські родини із США та Канади. До того ж, далекі заокеанські друзі їх любовно збирали для хлопчиків і дівчаток окремо, ще й за віком розподіляли.  Тож, і вручали їх відповідно: спочатку найменшим діткам, а за тим –  вже й старшим.

-Таке свято для нас справжнє диво, – поділилася враженнями директор Новопетрівської школи  Надія Демченко, яка супроводжувала   своїх вихованців. –  Раніше  у нас були такі депутати обласної ради, що ми навіть і в очі їх не бачили. А от  нинішнього скликання – справді наші. Зокрема, Денис Олександрович регулярно зустрічається з людьми, реально допомагає вирішувати наші проблеми і виконує все, що обіцяє. А нинішнє свято – це просто казка для малечі. Єдине, чого хочеться побажати нашому депутату, – щоб не збавляв обертів.

Вочевидь, гальмувати на шляху добрих  справ  Денис Коротенко і не збирається. Як стало відомо, вже найближчим часом  у Новопетрівці ж депутат презентує новісінький сучасний дитячий майданчик. І далі ще буде.

-Мені радісно від того, з якою радістю дітлахи брали участь у нашому святі, – підбив риску Денис Коротенко. – Впевнений, що діти – наше майбутнє. І що ми в них зараз закладемо,  то і отримаємо від них  в майбутньому. Тому допомагав, допомагаю і буду допомагати дітлахам! 

Олександра Воронцова

 

//

//

//