"День мами" у запорізькій "Дубовці"

У понеділок, 09 травня, в Центральному парку культури і відпочинку “Дубовий Гай” в рамках двох національних свят пройшла культурно-розважальна програма – “День мами”.

В її рамках присутні і вокалісти вітали мам і бабусь зі святом, дорослих і дітей безкоштовно навчали створювати красиві кухонні сувеніри – розписні лопатки і підставки під гаряче, були і чистка картоплі чайними ложками і сповивання дорослих на швидкість, майже десяток аніматорів кілька годин поспіль грали з малявочке, хлопці і дівчата бігали квест по “Дубівці” з метою виграти путівку в Європу, а на сцені головної галявини проходила міні-концертна програма та ряд сімейних конкурсів з цінними та приємними подарунками і квитками на атракціони.

Чотириденний автобусний тур по Європі від “Августина” під кінець свята отримав переможець квесту – Олексій Ушаков. Чи то так зірки зійшлися, чи то погода видалася дуже хорошою, але у дружини Олексія наступної неділі День народження, і саме путівку вона загадувала своєму чоловікові як подарунок.

фото Анни Медведєвої