Наталія Морозова: « Мій концертний тур – це певним чином, подвиг заради любові до публіки»

Заслужена артистка України Наталія Морозова подарувала запоріжцям цікаву шоу-програму з епатажною назвою  « Я вперше чую». Концерт  в рамках її першого всеукраїнського туру на 24 міста України у Запоріжжі відбувся у БК «ЗАЗ».

Співачка дійсно епатувала публіку буквально з перших хвилин свого виступу: в її шоу використано чимало всіляких сучасних  технічних засобів, зокрема, звуко, світло, відео техніки. На сцені працювали «живий» музичний бенд і  просто  приголомшливий  шоу-балет.

Попри велику кількість  технічних пристосувань, артистка жодним чином не глушила  публіку  так званою «фанерою», натомість щедро і щиро  дарувала слухачам багато-багато хороших, душевних  «живих» пісень.

В програмі, що включає в себе три блоки композицій, прозвучали пісні  з 5-ти  альбомів співачки, у тому числі –   з першого диску    «Кохаю» (2005). Наталя Морозова співає кількома мовами, вірші для своїх пісень здебільшого складає сама. Особливе місце в її житті посідає українськомовна творчість, адже родом вона з Чернігівщини і пишається своїм походженням.  

Музичні композиції   «Хлопчик», «Лула», «Просто», «Мачо» запорожці дружно підхоплювали  на концерті, а потім, вже після його завершення, ще довго  наспівували, прагнучи зберегти приємне і тепле враження від шоу.

-Своє шоу назвала  « Я вперше чую» за однойменним саундтреком  до фільму «Кохання з перешкодами». Його також включила в концертну програму. Ця пісня про те,  що не треба боятися «божевільних вчинків», якщо вони – заради кохання, – розповіла  артистка. – Для мене мій перший концертний тур – своєрідний підсумок  10-ти річної творчої діяльності.  І це мій, певним чином, подвиг заради любові до публіки. Я максималістка, тож певна, що якщо щось організовувати, то на повну силу і на межі власних можливостей. Цей тур для мене – абсолютно новий виклик і новий апогей в творчості!

Як підтвердив продюсер шоу – президент VMS Concert Service Віктор Шелестай, шоу підготовлене на рівні світових стандартів. Музиканти, балет,  чимала група технічної підтримки, а також вся численна апаратура  подорожують  разом із співачкою, щоб забезпечити справжню музичну феєрію. 

-Я працюю з різними музикантами переважно  у Європі і можу компетентно запевнити,  Наталя Морозова   гідна скласти конкуренцію багатьом виконавцям на українській сцені, – оцінив   продюсер творчі досягнення співачки. –  Вже сьогодні її музичні композиції потрапляють в ротацію на радіо, а  кліпи, яких в неї вже з півтора десятки, можна  бачити на ТБ. Переконаний, шо нинішній концертний тур сприятиме укріпленню її популярності.

Всеукраїнський тур співачки  стартував 3 травня в Дніпродзержинську. Запоріжжя стало третім містом на його шляху.

-Я вперше у вашому прекрасному місті. Мені тут  дуже сподобалося: багато зелені і прекрасна  щира публіка, – поділилася враженнями співачка. –   Тож мені дуже хочеться, щоб ці прості  і такі хороші люди отримали нагоду  посміхнутися.

Вочевидь, співачці вдалося досягти поставленої мети. Підтвердженням  тому  стали величезні букети квітів, якими  її буквально завалили  вдячні прихильники  її творчості. 

 

//

//

//

//