Вікторія Чикалова: «Виділені кошти не були витраченими»

Днями запорожець Дмитро Пасічник на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував запис, де висловив своє обурення щодо стану водойм в “Дубовій рощі”.

«При правлінні директора Чикалової, було виділено і ніби як освоєно 900000 грн на очистку водойми! не багато і не мало майже мільйон грн, якщо вірити інформаціями наших ЗМІ! Зараз вже новий директор, і з зими пройшло майже майже 3 місяці!!! Що бачимо зараз?! Майже 3-х метрові обриви, які не обгороджені, і це все там, де бігають, граються, катаються на велосипедах і самокатах ДІТИ!!! Поліція гуляє, не звертаючи на це уваги! І нікому до цього діла мабуть немає!!! 

Свій коментар щодо зауваження”Запорізькій правді” надала сама Вікторія Чикалова:

– Коли я була директором, дійсно був розроблений такий проект, він пройшов ґрунтовну перевірку, і згодом, на сесії були виділені кошти на очистку водойм в розмірі 1 млн. 64 тис. гривень. Ми знайшли людей, які були готові зайнятися роботами за дану суму. Щойно роботи розпочалися, на території «Дубового гаю» почав діяти проект по моєму звільненні: натовп протестуючих людей, які робили все, аби затримати роботи. Через це, вони були припинені, гроші витрачені не були, бо проект не був виповненим. Мене звільнили. Наступив 2016 рік. Так як гроші витрачені не були, сесія повинна була знову проголосувати про їх виділення, що вона й зробила в квітні місяці цього року. – розповіла пані Вікторія.

Отже, виходить екс-директор парку не витрачав суму, яку виділила обласна рада.  Втім, проблема щодо убезпечення відпочинку дорослих та дітей залишається не вирішеною. А це – небезпечно.

 

 

Віталій РОЗКАРЯКА,
“Запорізька правда”