Запорожці відзначили 71-у річницю перемоги над нацизмом у Другий світовій війні

Зустрічі з ветеранами, танці під мелодії військових років, конкурси дитячого малюнка на асфальті, майстер-класи з виготовлення символів Перемоги, виступи танцювальних колективів і вокалістів, спортивні змагання, морозиво (і ніякого пива!), обід солдатською кашею – в такій теплій, сімейній атмосфері тисячі запорожців святкували 71-й День перемоги над нацизмом у Другий світовій війні.
Центральною локацією у парку Перемоги була, безперечно, виставка військової техніки і польова кухня з усіма її атрибутами.
Але найтепліші слова цього дня звучали на адресу учасників бойових дій, які з’їхалися у парк Перемоги з усіх районів міста. Вітаючи запорожців, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков сказав:
– На жаль, з кожним днем все більше визволителів Запоріжжя йдуть з життя. Але вони не йдуть з наших сердець. Кожен з воїнів-переможців – у нашому ДНК. Українці – народ-переможець. Не сумніваюся: ми вийдемо переможцями і з ситуації, яка склалася на Донбасі. Сьогодні, як ніколи, ми почуваємо себе єдиною, потужною силою, яку неможливо зруйнувати нічим, – сказав Єгор Семенков і побажав усім мирного майбутнього, а ветеранам – довгих років життя.