10500 безробітних вже знайшли роботу!

Протягом січня-квітня 2016 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 45,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 7,3% менше минулорічного показника. 

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2016 року 10,5 тис. безробітних знайшли роботу, з них 210 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, та 151 особа отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи; 4,9 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. 

З початку року 4,7 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2016 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 24,9 тисяч безробітних. 

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 травня 2016 року становила 718 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії висококваліфікованих робітників – слюсарі, електрогазозварники, токарі, водії, кухарі, продавці та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації – менеджери (управителі), лікарі, бухгалтери з відповідним досвідом роботи.

Довідки за тел.: 233-11-47